FIGURIN, keramik, "Adam 2", Lisa Larson, Gustavsberg. 1900-tal.

283324. FIGURIN, keramik, "Adam 2", Lisa Larson, Gustavsberg. 1900-tal.

Stämplad. Höjd 20 cm.

Bruksslitage, nagg på blommans kant samt smärre nagg i nederknt på sockeln.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad. Höjd 20 cm.

Antal besök: 734