SKEPPSKRONOMETER, Ulysse Nardin, Mesurelec Fabre, 1900-tal.

2832613. SKEPPSKRONOMETER, Ulysse Nardin, Mesurelec Fabre, 1900-tal.

Mässing / lackerad metall, kardanupphängning, mahognyfodral, nummer 127728. Längd 14,5, bredd 14,5, höjd 14,5 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 994