JOHAN LUNDGREN. "Sågverket", olja på duk, abstrakt komposition. Signerad.

283121. JOHAN LUNDGREN. "Sågverket", olja på duk, abstrakt komposition. Signerad.

58 x 86 cm.

Johan Lundgren (1920–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

58 x 86 cm.

Johan Lundgren (1920–1989)

Antal besök: 760