KAPPA, dam, Betty Barclay, 1900-talets andra hälft. Strl 38.

282990. KAPPA, dam, Betty Barclay, 1900-talets andra hälft. Strl 38.

Tunnare vår/höstkappai ullblandning. Figursydd modell med dubbelknäppning.
Bystmått, ca 92 cm.
Midjemått, ca 80 cm.
Rygglängd 110 cm.

Bruksslitage, bortklippta tvättrådslappar invändigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bystmått, ca 92 cm.
Midjemått, ca 80 cm.
Rygglängd 110 cm.

Antal besök: 964