VAS, stengods, Birger Åström, 1900-tal.

2828982. VAS, stengods, Birger Åström, 1900-tal.

Höjd 21 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 178