FLAGGSTÅNGSKNOPP, glas, "Rix-Kulan"; Gust Strömblad, Göteborg. 1900-tal.

2828215. FLAGGSTÅNGSKNOPP, glas, "Rix-Kulan"; Gust Strömblad, Göteborg. 1900-tal.

Höjd ca 38 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 38 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 615