STOLAR, 4 st, "Della", IKEA. 1960-tal.

2827305. STOLAR, 4 st, "Della", IKEA. 1960-tal.

Stomme av teak och bok. Fast textilklädd sits med skumgummifyllning.

Rygghöjd 84, sitthöjd 43 cm.

Bruksslitage, lagning på en inmatning av tvärslag, smärra limrester. Lagning av tidigare spricka i bakben på en stol.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 84, sitthöjd 43 cm.

Antal besök: 832