HALSBAND, RING samt ÖRHÄNGEN, silver, bergskristall samt strass, bl.a. 1960-tal.

282489. HALSBAND, RING samt ÖRHÄNGEN, silver, bergskristall samt strass, bl.a. 1960-tal.

Halsband, längd 41 cm, hänge med bergskristall, längd 5 cm.
Ring, strl. ca 20 mm.
Örhängen, längd 5,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ring, strl. ca 20 mm.
Örhängen, längd 5,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 640