BARNSÄNG, rotting, 1900-tal.

282383. BARNSÄNG, rotting, 1900-tal.

På ställning med hjul. Längd 89, bredd 49, höjd 32 (sängsida) 72 på ställning. Madrass och sidotextilier medföljer.

Bruksslitage. Hjulen rullar trögt. Gnisslar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 447