POKAL, Silver.

POKAL, Silver.
2822467. POKAL, Silver.

Stämplad kattfot, Stockholm, Z8, otydlig stämpel
Höjd 22,5 cm
Vikt 271 gram.

Bruksspår, gravyr.

Tema

Ett sterbhus från Limhamn

Gör en kostnadsfri värdering!
2822467. POKAL, Silver.

Höjd 22,5 cm
Vikt 271 gram.

Bruksspår, gravyr.

Tema

Ett sterbhus från Limhamn

Antal besök: 206