KJELL LEANDER ENGSTRÖM. "Klitter Sandarna Skåne", olja på duk, signerad.

281433. KJELL LEANDER ENGSTRÖM. "Klitter Sandarna Skåne", olja på duk, signerad.

46 x 38 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 38 cm.

Antal besök: 898