OLLE AGNELL. Akvarell.

281386. OLLE AGNELL. Akvarell.

Motiv från Halmstads järnerk. Signerad OA. 44x58 cm.

Bruksslitage.

Olle Agnell (1923–2015)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Olle Agnell (1923–2015)

Antal besök: 2 836