DOCKSKÅPSMÖBLER, Design Interior Collection, "Åskbollen", Eero Aarnio, "Tulip" Eero Saarinen, "Svanen" Arne Jacobsen, skala 1:12. 2000-tal.

281374. DOCKSKÅPSMÖBLER, Design Interior Collection, "Åskbollen", Eero Aarnio, "Tulip" Eero Saarinen, "Svanen" Arne Jacobsen, skala 1:12. 2000-tal.

Höjd 7 - 10 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7 - 10 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 3 569