SMYCKESMONTER.

SMYCKESMONTER.
2813390. SMYCKESMONTER.

Monter i trä med glaslock i träram, längd 61cm, bredd 45cm, höjd 9cm.

Glaslock med repor, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
2813390. SMYCKESMONTER.

Antal besök: 221