(538) POLISKASK, engelsk.

(538) POLISKASK, engelsk.
281083. (538) POLISKASK, engelsk.

Ca 1920-40-tal, "Metropolitan Police".

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 254