(543) KRUTHORN, tyskt.

(543) KRUTHORN, tyskt.
280876. (543) KRUTHORN, tyskt.

1600-tal, läderklädd.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1600-tal, läderklädd.

Skador, slitage.

Antal besök: 1 003