KLAFFBORD.

KLAFFBORD.
2808608. KLAFFBORD.

Höjd ca 77 cm
Bredd ca 61,5 cm
Djup ca 68 cm
Klaff ca 19,5 cm x 2st.

Bruksslitage, repor & märken,fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
2808608. KLAFFBORD.

Höjd ca 77 cm
Bredd ca 61,5 cm
Djup ca 68 cm
Klaff ca 19,5 cm x 2st.

Antal besök: 237