Höjd ca 77 cm
Bredd ca 61,5 cm
Djup ca 68 cm
Klaff ca 19,5 cm x 2st.
Bruksslitage, repor & märken,fläckar.
Höjd ca 77 cm
Bredd ca 61,5 cm
Djup ca 68 cm
Klaff ca 19,5 cm x 2st.