VÄGGFAT/RELIEF, gjutjärn. 1900-talets början.

280608. VÄGGFAT/RELIEF, gjutjärn. 1900-talets början.

Religiöst motiv. Diameter 95 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 935