ALLAN ÖSTERLIND. Två modeller, Akvarell, Signerad Österlind och daterad Malaga 1892.

280569. ALLAN ÖSTERLIND. Två modeller, Akvarell, Signerad Österlind och daterad Malaga 1892.

54x41 cm

Allan Österlind (1855-1938).

Något gulnad och mindre reva i ovankant.

Allan Österlind (1855–1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

54x41 cm

Allan Österlind (1855-1938).

Allan Österlind (1855–1938)

Antal besök: 2 300