2 st runda former med små handtag, märkta Pillivuyt Porcelaine, France. Diameter 18 cm.
1 st oval form, märkt Pillivuyt Porcelaine, France. Längd 26 cm.
1 rektangulär form, märkt Höganäs Keramik, 26x34 cm.
Repor
Bruksskick.
Repor
Bruksskick.