PLOG. 1800-tal.

PLOG. 1800-tal.
2800385. PLOG. 1800-tal.

Järn och bemålat trä.

Längd ca 220 cm.

Bruksslitage, senare renoverad bemålad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!
2800385. PLOG. 1800-tal.

Järn och bemålat trä.

Längd ca 220 cm.

Antal besök: 308