HALSBAND, ARMBAND, ÖRHÄNGEN, KRAVATTNÅL, m.m. 9 delar. 1900-tal.

279941. HALSBAND, ARMBAND, ÖRHÄNGEN, KRAVATTNÅL, m.m. 9 delar. 1900-tal.

Halsband från 60-talet, broscher samt kravattnål runt 1900-talets mitt.
2 st halsband, längd 60,5 - ca 105 cm.
1 par örhängen, längd 7,5 cm.
1 st armband, längd 19,5 cm.
4 st broscher, längd 5 - 6 cm.
1 st kravattnål, längd 7 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 par örhängen, längd 7,5 cm.
1 st armband, längd 19,5 cm.
1 st kravattnål, längd 7 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 778