HALSBAND, HÄNGEN samt ÖRHÄNGEN, gul- och vitmetall samt strass. 1900-talets andra hälft.

279683. HALSBAND, HÄNGEN samt ÖRHÄNGEN, gul- och vitmetall samt strass. 1900-talets andra hälft.

2 st halsband, ormlänk samt boxlänk, längd ca 43cm.
8 st hängen, längd 2,8 - 5 cm.
1 par örhängen, längd 3,2 cm.
1 st brosch 4,7 x 2,6 cm.
ett udda örhänge medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 par örhängen, längd 3,2 cm.
1 st brosch 4,7 x 2,6 cm.
ett udda örhänge medföljer.

Bruksslitage.

Antal besök: 806