HALSBAND, MEDALJONG samt ARMBAND, 6 delar, gulmetall. Vikt 375 gram. 1900-talets andra hälft.

279643. HALSBAND, MEDALJONG samt ARMBAND, 6 delar, gulmetall. Vikt 375 gram. 1900-talets andra hälft.

4 st halsband, bl.a ärtlänk och pansarlänk, längd 43 - 73 cm.
1 st medaljong, hjärtformad, längd 7,5 cm.
1 st armband, längd 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st armband, längd 20 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 237