BORDSLAMPA, patinerd mässing samt glas, Art deco-stil, 1900-talets sista kvartal.

278635. BORDSLAMPA, patinerd mässing samt glas, Art deco-stil, 1900-talets sista kvartal.

Två ljuspunkter, skulptur i form av kvinna.
Längd 32 cm, höjd ca 48,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 32 cm, höjd ca 48,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 962