BENGT ÅBERG. Färglitografi, kruka med blomster. Signerad och numrerad 10/130.

277598. BENGT ÅBERG. Färglitografi, kruka med blomster. Signerad och numrerad 10/130.

61 x 47 cm.

Smärre veck i hörnen.

Bengt Åberg (1941–2015)

Gör en kostnadsfri värdering!

61 x 47 cm.

Smärre veck i hörnen.

Bengt Åberg (1941–2015)

Antal besök: 843