KÖKSÖ/RULLBORD, trä. 2000-tal.

2775771. KÖKSÖ/RULLBORD, trä. 2000-tal.

På hjul. Stomme av trä med underhylla av plåt.

Bredd 49, längd 65, höjd 84 cm.

Bruksslitage, märken, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken, smuts.

Antal besök: 558