STIG LINDBERG. Vas, stengods, "Domino", Gustavsberg. 1950-tal.

277556. STIG LINDBERG. Vas, stengods, "Domino", Gustavsberg. 1950-tal.

Konisk form.
Höjd 23,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Stig Lindberg (1916–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

Konisk form.
Höjd 23,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Stig Lindberg (1916–1982)

Antal besök: 1 101