SPEGLAR, 3 st, patinerad metall, Art Deco. 1930/40-tal.

277374. SPEGLAR, 3 st, patinerad metall, Art Deco. 1930/40-tal.

Dekor i form av hjortar.
52 x 27,7 samt 30,2 x 11,5 cm.

Slitage, patina. Anlupet spegelglas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor i form av hjortar.

Antal besök: 889