LARS LERIN. Träsnitt 26/100, signerad och daterad 1985.

2772248. LARS LERIN. Träsnitt 26/100, signerad och daterad 1985.

Ca 27x38 cm,
Med ram 50x66 cm.

Lars Lerin (Född 1954)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 27x38 cm,
Med ram 50x66 cm.

Lars Lerin (Född 1954)

Antal besök: 1 549