KANDELABRAR, ett par, mässing, Louis XVI-stil. 1900/2000-tal.

277140. KANDELABRAR, ett par, mässing, Louis XVI-stil. 1900/2000-tal.

Rik dekor, 6-armade.
Höjd 49 cm.

Bruksslitage. Något sned ljuspipa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rik dekor, 6-armade.
Höjd 49 cm.

Antal besök: 979