HALSKEDJOR samt BROSCHER, 5 delar, bl.a. silver. 1900-tal.

276913. HALSKEDJOR samt BROSCHER, 5 delar, bl.a. silver. 1900-tal.

Halsband märkt Per Emilson. Broscher med granater. Längd på halsband 23 - 40 cm. Bredd på broscher i form av fjärliar 4 - 5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 756