CIGARETTSTÄLL/SKULPTUR, lergods. Deponirt. 1900-talets början.

276818. CIGARETTSTÄLL/SKULPTUR, lergods. Deponirt. 1900-talets början.

Sittande man biten av vildsvin. Bredd 18 cm.

Slitage, skador, nagg, saknar ev delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 917