STRUTVAS. 1900-tal.

STRUTVAS. 1900-tal.
276806. STRUTVAS. 1900-tal.

Glas samt gulmetall. Höjd 30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
276806. STRUTVAS. 1900-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 779