SALT & PEPPARSTRÖARE, 2 delar, flintgods, "Berså", Stig Lindberg, Gustavsberg.

276772. SALT & PEPPARSTRÖARE, 2 delar, flintgods, "Berså", Stig Lindberg, Gustavsberg.

Höjd 10,5 cm.

Slitage, nagg på saltkaret, vid mynning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10,5 cm.

Antal besök: 3 860