ERIK HÖGLUND. Karaff, glas, signerad.

2763497. ERIK HÖGLUND. Karaff, glas, signerad.

Blå glasmassa. Signerad H 288. Höjd 30 cm.

Mindre bruksslitage.

Erik Höglund (1932–1998)

Tema

Ett eklektiskt hem

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre bruksslitage.

Erik Höglund (1932–1998)

Tema

Ett eklektiskt hem

Antal besök: 659