KUDDE, signerad ILSE, (Ilse Claesson). 1900-tal.

276321. KUDDE, signerad ILSE, (Ilse Claesson). 1900-tal.

30 x 30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 30 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 543