CYKELVÄSKOR, ett par, samt HANDVÄSKA, tyg samt läder, 1900-tal.

276249. CYKELVÄSKOR, ett par, samt HANDVÄSKA, tyg samt läder, 1900-tal.

Cykelväskor med läderband, höjd ca 29 cm.
Handväska, märkt Scandinavian Airlines System, SAS, höjd (exklusive handtag) 23 cm.

Bruksslitage, smuts, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smuts, fläckar.

Antal besök: 526