BADRUMSSKÅP, 2 st. 1900-talets mitt.

276113. BADRUMSSKÅP, 2 st. 1900-talets mitt.

Plåt. Ett skåp senare bemålat. Bredd 39, djup 13, höjd 52 cm.

Bruks/åldersslitage, rost, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 566