FÅTÖLJER, 2 st. Butterfly, 1900-talets andra hälft.

2758235. FÅTÖLJER, 2 st. Butterfly, 1900-talets andra hälft.

Stomme av svartlackerad rör. Klädsel av orange och blå textil.

Slitage. Skador på textilen förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 280