AXEL OLSON. Litografi signerad EA 8/10.

2755629. AXEL OLSON. Litografi signerad EA 8/10.

Mått 45 x 31 cm inkl ram.

Axel Olson (1899–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 45 x 31 cm inkl ram.

Axel Olson (1899–1986)

Antal besök: 257