BYRÅ i teakfanér, 50/60-tal.

275435. BYRÅ i teakfanér, 50/60-tal.

Byrå i teak med 4 lådor.
Höjd 84 cm.
Bredd 79 cm.
Djup 40 cm.

Avslaget fanér på två ställen.
Ranglig, lösa ben.
Bruksskick.
Repor.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Byrå i teak med 4 lådor.
Höjd 84 cm.
Bredd 79 cm.
Djup 40 cm.

Ranglig, lösa ben.
Bruksskick.
Repor.

Nycklar saknas.

Antal besök: 783