BABUSHKADOCKA, trä, 7 delar, Ryssland, modern tillverkning.

275142. BABUSHKADOCKA, trä, 7 delar, Ryssland, modern tillverkning.

Delbar docka med målad/bränd dekor.
Höjd ca 22,5 cm.
Minsta dockans höjd ca 3 cm.

Fjärde dockan nagg innerkant.
Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 22,5 cm.
Minsta dockans höjd ca 3 cm.

Fjärde dockan nagg innerkant.
Bruksskick.

Antal besök: 502