SPEGEL med KONSOLBORD, nyrokoko. 1800-tal.

274973. SPEGEL med KONSOLBORD, nyrokoko. 1800-tal.

Konsolbord med stenskiva. Höjd spegel 178 cm, bredd 64 cm. Höjd konsolbord 77 cm.

Slitage, dekorskador, färbortfall, renoverat och kompletterad, senare bakstycke och glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 246