FÅTÖLJ, "Falcon chair", Sigurd Russel, Vatne möbler, Norge, 1900-talets andra hälft.

274930. FÅTÖLJ, "Falcon chair", Sigurd Russel, Vatne möbler, Norge, 1900-talets andra hälft.

Hög rygg. Betsat lövträ, läderklädsel.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 8 637