BORDSLAMPA, bok samt canvas, Jan Wickelgren, M. Strandäng. 1900-tal.

274890. BORDSLAMPA, bok samt canvas, Jan Wickelgren, M. Strandäng. 1900-tal.

Fot i böjträ samt skärm med vit canvas. Etikettmärkt.
Höjd 53 cm, skärm, diameter 38 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 4 285