ARMBAND, 18k guld, med rökkvarts, Göte Carlebjörk, Eskilstuna. 1964. Bruttovikt 26 gram.

274833. ARMBAND, 18k guld, med rökkvarts, Göte Carlebjörk, Eskilstuna. 1964. Bruttovikt 26 gram.

Fantasilänkar med stavar i rödkvarts. Skruvlås. Längd 19 cm.

Bruksslitage. Nagg på en kvarts stav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 260