SNAPSGLAS, 3 st, " Clown", Anne Nilsson, Orrefors. Signerade.

274705. SNAPSGLAS, 3 st, " Clown", Anne Nilsson, Orrefors. Signerade.

Målad dekor.
Höjd 19 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Målad dekor.
Höjd 19 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 427