Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Grafik
ARDY STRUWER. Litografi, signerad, numrerad 49/100 och daterad -77.
274594. ARDY STRUWER. Litografi, signerad, numrerad 49/100 och daterad -77.
77 x 57 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
77 x 57 cm.
Stadsauktion Sundsvall
991