KARTOTEK, 3 delar, björkfanér. 1900-talets mitt.

274593. KARTOTEK, 3 delar, björkfanér. 1900-talets mitt.

Varje del med 2 lådor.
Längd 34 cm, 37,5 cm, 12,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Varje del med 2 lådor.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 576